TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
Kostum për femra
Kodi i artikullit:
(GL9482)
adidas

adidas Kostum W TS BIG LOGO

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmimi me zbritje
8.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas SPORTSWEAR 3 BAR LOGO TRACK SUIT është një kostum për femra që sjell rehati gjatë të gjitha momenteve tuaja relaksuese. E përbërë nga një përzierje pambuku dhe poliesteri, duke siguruar komoditet gjatë gjithë ditës. Detaje

adidas SPORTSWEAR 3 BAR LOGO TRACK SUIT është një kostum për femra që sjell rehati gjatë të gjitha momenteve tuaja relaksuese.

E përbërë nga një përzierje pambuku dhe poliesteri, duke siguruar komoditet gjatë gjithë ditës.

Pjesa e poshtme  është e ngushtë dhe me një brez elastik të rregullueshëm që përshtatet me trupin tuaj.

Pjesa e sipërme ka një prerje standarde, të rehatshme me një kapuç që do t'ju mbrojë nga era dhe moti i ftohtë.

Specifikim:

 • Përbërja: 70% pambuk, 30% poliester i ricikluar
 • Pjesa e sipërme: prerje standarde
 • Pjesa e poshtme: prerje e ngushtë
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: GL9482
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
SILUETA_HR TRACKSUIT
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas SPORTSWEAR 3 BAR LOGO TRACK SUIT është një kostum për femra që sjell rehati gjatë të gjitha momenteve tuaja relaksuese.

E përbërë nga një përzierje pambuku dhe poliesteri, duke siguruar komoditet gjatë gjithë ditës.

Pjesa e poshtme  është e ngushtë dhe me një brez elastik të rregullueshëm që përshtatet me trupin tuaj.

Pjesa e sipërme ka një prerje standarde, të rehatshme me një kapuç që do t'ju mbrojë nga era dhe moti i ftohtë.

Specifikim:

 • Përbërja: 70% pambuk, 30% poliester i ricikluar
 • Pjesa e sipërme: prerje standarde
 • Pjesa e poshtme: prerje e ngushtë
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: GL9482
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
SILUETA_HR TRACKSUIT
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë