TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kostum Jordan Mismatched
NIKE Kostum Jordan Mismatched
NIKE Kostum Jordan Mismatched
NIKE Kostum Jordan Mismatched
NIKE Kostum Jordan Mismatched
NIKE Kostum Jordan Mismatched
NIKE Kostum Jordan Mismatched
NIKE Kostum Jordan Mismatched
NIKE Kostum Jordan Mismatched
NIKE Kostum Jordan Mismatched
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(85A809-023)
NIKE

NIKE Kostum Jordan Mismatched

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5 S
  • 6 M
  • 4 XS
  • 7 L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Jordan Essentials është kostum për fëmijë i përbërë nga një bluzë me kapuç dhe një pjesë të poshtme. Logoja e njohur Jordan është e vendosur në pjesën e sipërme si dhe në pjesën e poshtme. Pjesa e poshtme ka një brez elastik që jep një ndjesi të butë në lëkurë dhe siguron përshtatje të plotë me nevojat e të vegjëlve tuaj. Specifikim: Kostum për fëmijë me dy pjesë Brez elastik në pjesën e poshtme .
Detaje

Nike Jordan Essentials është kostum për fëmijë i përbërë nga një bluzë me kapuç dhe një pjesë të poshtme. Logoja e njohur Jordan është e vendosur në pjesën e sipërme si dhe në pjesën e poshtme. Pjesa e poshtme ka një brez elastik që jep një ndjesi të butë në lëkurë dhe siguron përshtatje të plotë me nevojat e të vegjëlve tuaj.

Specifikim:

  • Kostum për fëmijë me dy pjesë
  • Brez elastik në pjesën e poshtme
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
KOLEKCIJA_HR JORDAN BRAND
Masa Masa EU Masa në cm
5 S
6 M
4 XS
7 L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë