TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Litarë për stërvitje

Për faqe
3 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
800 LEK
Shuma e kursyer 33%
1.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
1.300 LEK
Shuma e kursyer 32%
1.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
1.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
3.600 LEK
Masa
Univerzalno
1
050
50