Kërkoni faqen e internetit
TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

J2C Maskë dhe lopatë noti J2C MASK SNORKEL FIN SET SENIOR
J2C Maskë dhe lopatë noti J2C MASK SNORKEL FIN SET SENIOR
J2C Maskë dhe lopatë noti J2C MASK SNORKEL FIN SET SENIOR
J2C Maskë dhe lopatë noti J2C MASK SNORKEL FIN SET SENIOR
J2C Maskë dhe lopatë noti J2C MASK SNORKEL FIN SET SENIOR
J2C Maskë dhe lopatë noti J2C MASK SNORKEL FIN SET SENIOR
Kodi i artikullit:
(J2CTE170004-01)
J2C

J2C Maskë dhe lopatë noti J2C MASK SNORKEL FIN SET SENIOR

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4546 *
  • 4344 *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Maskë dhe lopatë noti
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka J2C
Qëllimi Notim

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Maskë dhe lopatë noti
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka J2C
Qëllimi Notim

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""