TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Pajisje

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
List: SALE
16 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set CHA211B401-10
array(0) {
}
2.500 LEK
Shuma e kursyer 29%
3.500 LEK
Masa
2XS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set CU8374-010
Nike Sportswear Big Kids 'Tracksuit është një kostum për fëmi...
Kostum për fëmijë për vajza
array(0) {
}
7.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set GM8971
adidas Infants BOS Logo Summer Set është një kostum për fëmij&eum...
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
2.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.100 LEK
Masa
98
104
92
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 85A358-023
T-Shirt dhe pantallonat e shkurtra Nike Jordan Jumpman Little Kids është një...
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 75A398-023
Nike Jordan Jdb Jumping Big Air Tee & Short Baby's është kostum për...
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Masa
3T
4T
2T
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 85A535-K25
Nike JDB SPACE GLITCH TEE / SHORT është kostum për fëmijë të...
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Masa
5
6
7
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 86H383-U5H
NIKE NKB FUTURA TEE CARGO është një kostum për fëmijë me nj&...
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Masa
5
7
4
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 76G796-U90
Kostum Nike është një set me dy pjesë sportive për djem deri n&eu...
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Masa
3T
2T
4T
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 26H498-A0I
Nike SET NKG PRINTED LEGGING është një kostum për vajza, i cili pë...
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Masa
4T
2T
3T
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
array(0) {
}
1.700 LEK
Shuma e kursyer 29%
2.400 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
array(0) {
}
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Masa
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapuç 9A0452-023
Seti për fëmijë
array(0) {
}
1.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
2.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Dorezat e portierit adidas PARA GL TRN J ju japin përparësi ndaj një portie...
array(0) {
}
1.800 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.600 LEK
Masa
5
7
4
3
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Dorezat e portierit PARA GL TRN J ju japin përparësi ndaj një portieri riva...
Doreza portieri
array(0) {
}
1.800 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.600 LEK
Masa
3
4
6
5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
array(0) {
}
1.800 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.600 LEK
Masa
Univerzalno
5
6
3
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
adidas MESSI SG MTC J janë mbrojtëse për fëmijë (mbrojtës gj...
Mrojtëse për fëmijë
array(0) {
}
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Masa
M
S
L