TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Pajisje

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
List: UP TO 50
9 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine 7A0381-023
Dimensionet: 30 cm x 10 cm x 20 cm
çantë shpine
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Çantë shpine BA5927-464
2.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set GM8971
adidas Infants BOS Logo Summer Set është një kostum për fëmij&eum...
Kostum për fëmijë
2.100 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.100 LEK
Masa
98
104
92
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Set 1363290-001
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
YXS
YXL
YMD
YSM
YLG
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Dorezat e portierit adidas PARA GL TRN J ju japin përparësi ndaj një portie...
1.800 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.600 LEK
Masa
5
7
4
3
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Dorezat e portierit PARA GL TRN J ju japin përparësi ndaj një portieri riva...
Doreza portieri
1.800 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.600 LEK
Masa
3
4
6
5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
1.800 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.600 LEK
Masa
Univerzalno
5
6
3
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çorape 411101-01-040
800 LEK
Shuma e kursyer 50%
1.600 LEK
Masa
UNSZ
NS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Çorape 411101-90-040
800 LEK
Shuma e kursyer 50%
1.600 LEK