TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Pantollona të shkurtra 2 në 1

Për faqe
2 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pantallona të shkurtra për meshkuj
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Masa
S
M
L
XL