TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Pantallona të shkurtra dhe bluzë

Për faqe
2 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
M
S
L
XL