TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Pantallona të shkurtra SPORTSWEAR ESSENTIAL
NIKE Pantallona të shkurtra SPORTSWEAR ESSENTIAL
NIKE Pantallona të shkurtra SPORTSWEAR ESSENTIAL
NIKE Pantallona të shkurtra SPORTSWEAR ESSENTIAL
NIKE Pantallona të shkurtra SPORTSWEAR ESSENTIAL
NIKE Pantallona të shkurtra SPORTSWEAR ESSENTIAL
NIKE Pantallona të shkurtra SPORTSWEAR ESSENTIAL
NIKE Pantallona të shkurtra SPORTSWEAR ESSENTIAL
NIKE Pantallona të shkurtra SPORTSWEAR ESSENTIAL
NIKE Pantallona të shkurtra SPORTSWEAR ESSENTIAL
Pantallona të shkurtra për femra
Kodi i artikullit:
(CJ2158-010)
NIKE

NIKE Pantallona të shkurtra SPORTSWEAR ESSENTIAL

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Essential janë pantallona të shkurtra për femra, të cilat do të sjellin pamje  sportive në stilin tuaj të përditshëm gjatë ditëve të ngrohta. Dizajni me skaje të lakuara i jep një pamje femërore këtij modeli klasik sportiv. Detaje

Nike Sportswear Essential janë pantallona të shkurtra për femra, të cilat do të sjellin pamje  sportive në stilin tuaj të përditshëm gjatë ditëve të ngrohta.

Dizajni me skaje të lakuara i jep një pamje femërore këtij modeli klasik sportiv.

Janë përbërë prej pambuku të butë francez, i cili ofron një ndjesi rehatie dhe komoditeti.

Brezi elastik ju lejon t'i përshtatni me belin tuaj, në gjerësinë që ju dëshironi.

Logoja e Nike tregon përkatësinë tuaj të markës.

Pantallonat e shkurtra për femra do t'ju japin komoditet perfekt me një pamje perfekte sportive.

 

Specifikim:

• Pantallona të shkurtra për femra

• Brez elastik

• Xhepat anësorë

• Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: CJ2158-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë