TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Produkte F21 Flagh Pants
LONSDALE Produkte F21 Flagh Pants
LONSDALE Produkte F21 Flagh Pants
LONSDALE Produkte F21 Flagh Pants
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
Kodi i artikullit:
(LNA213M103-3A)
LONSDALE

LONSDALE Produkte F21 Flagh Pants

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Lonsdale F21 Flagh është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj me rehati të përsosur. Pambuku francez nga e cila është e përbërë, i jep një ndjesi të butë dhe fine me një ngrohtësi të veçantë, të paçmuar kur vijnë ditët e dimrit. Prerja klasike e bën atë krejtësisht të lehtë për t'u veshur dhe thjeshtësia e saj ju lejon kombinime të panumërta. Brezi elastik i rregullueshëm ju lejon të përshtateni plotësisht me nevojat tuaja dhe xhepat anësore janë një vend i sigurt për të ruajtur gjërat tuaja thelbësore.Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Brez elastik i rregullueshëm Materiali: 95% pambuk / 5% viskozë Ngjyra: gri.
Detaje

Lonsdale F21 Flagh është pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj me rehati të përsosur. Pambuku francez nga e cila është e përbërë, i jep një ndjesi të butë dhe fine me një ngrohtësi të veçantë, të paçmuar kur vijnë ditët e dimrit. Prerja klasike e bën atë krejtësisht të lehtë për t'u veshur dhe thjeshtësia e saj ju lejon kombinime të panumërta. Brezi elastik i rregullueshëm ju lejon të përshtateni plotësisht me nevojat tuaja dhe xhepat anësore janë një vend i sigurt për të ruajtur gjërat tuaja thelbësore.
Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
 • Brez elastik i rregullueshëm
 • Materiali: 95% pambuk / 5% viskozë
 • Ngjyra: gri

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka LONSDALE
  Shkruaj PANTS
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë LNA221M811-01
  1.500 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  1.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë LNA221M813-10
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 18%
  2.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë LNA221M812-02
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 18%
  2.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë LNA221M805-02
  1.500 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  1.900 LEK
  Ndihmë