në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Tregoni më shumë
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Mosha
Çmimi
List: adidas offer -30%
394 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete HQ1763
Atlete lifestyle për meshkuj
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.200 LEK
Masa
10-
7-
8
8-
9-
9
7
11
12
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete HP5777
Atlete për vrapim për meshkuj
9.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.100 LEK
Masa
11
7
9-
10
10-
7-
9
8-
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete HP6139
Atlete lifestyle për meshkuj
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
7
8-
9
9-
8
7-
10-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete GW5523
12.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.400 LEK
Masa
10-
8
7
7-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H06299
Atletet lifestyle për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
4-
5-
5
4
6-
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete HP2384
Atlete për vrapim për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
4
5-
6
4-
5
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete HP2407
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
Atlete për vrapim për femra
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
3-
6
5
6-
4-
4
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete HQ8582
Atlete për vrapim për femra
13.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.900 LEK
Masa
5
4-
5-
6
6-
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe GL0723
Prosecna ocena:
vlerësime
16
vlerësime
16
adidas LOGOGEWEAR ESSENTIALS 3-STRIPES LEGGINGS sjellin stil, komoditet dhe cilësi ,t...
Streçe për femra
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete HP5873
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
1
10K
2
2-
11K
12-K
13-K
11-K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H06179
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
6-
5-
5
4
4-
3-
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete HP6130
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
5-
6
6-
4
4-
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete H06301
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
9K
7K
9-K
5-K
6K
8-K
4K
7-K
5K
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
152
140
164
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë IB8918
Bluzë për fëmijë
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Masa
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe IB8916
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
140
164
152