TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Tregoni më shumë
Qëllimi
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Çmimi
List: all white
184 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CQ9246-101
Si një kult nga e kaluara, atletet për meshkuj Nike Court Royale 2 Low paraqesin...
Atlete tenisi për meshkuj
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 26%
8.900 LEK
Masa
10
11
8.5
7.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT1726-100
Nike Court Vintage Premium janë atlete për meshkuj me një dizajn retro teni...
Atlete tenisi për meshkuj
array(0) {
}
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Masa
7.5
10
9.5
9
8
11
8.5
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW7558
Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjes...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Masa
9.5
7.5
9
8
10.5
11.5
8.5
10
12
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ2469
adidas ADVANTAGE janë atlete për meshkuj. Ky model i dizajnit asimetrik ësh...
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
7-
9
7
8-
9-
10-
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 215281-WW001
array(0) {
}
1.800 LEK
Shuma e kursyer 18%
2.200 LEK
Masa
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë UMA211M801-10
array(0) {
}
1.800 LEK
Shuma e kursyer 18%
2.200 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë CU9083-100
Bluza për meshkuj Nike NSW Aop Tee M do t'ju shërbejë për ç...
Bluzë për meshkuj
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9621
adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për femra për vrapim dhe për raste t&...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-009
Gëzoni një ndjenjë rehatie që zgjat, falë atleteve për femra...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
8
6.5
7.5
6
8.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DD2975-100
Atletet për femra Nike Air Max Bolt ju sjellin lëvizje të shpejtë dhe ...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
10.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.500 LEK
Masa
8
8.5
7.5
6.5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY7795
adidas COURT BOLD janë atlete për femra për veshje të përditshme....
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Masa
5-
4-
6-
5
4
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 585902-02
array(0) {
}
2.600 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.300 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 114092-WL001
Bluzë për femra
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë ELA211F810-10
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
2.500 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY5944
adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për meshkuj jashtëzakonisht të rehats...
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Masa
11
7
7-
8-
10-
8
9
9-
10
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 368855-02
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
9.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.600 LEK
Masa
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DA9868
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
9
9-
10
7
7-
11
10-
8
8-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë CZ8402-100
Nike JORDAN JUMPMAN është një bluzë basketbolli me mëngë t&e...
Bluzë për basketboll për meshkuj
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë GL3262
array(0) {
}
2.900 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.600 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-100
Gëzoni ndjenjën e rehatisë që zgjat falë atleteve për femra ...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
8.5
6.5
7
8
5.5
7.5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete BQ3207-100
Atletet për vrapim Nike REVOLUTION 5 kanë mbushje të butë, kështu...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Masa
Univerzalno
7.5
6
8
6.5
7
8.5
5
5.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ5510
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK R...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Masa
6.5
9
6
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY6744
Atletet për femra adidas GALAXY 5 SHOES janë jashtëzakonisht të lehta....
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Masa
4-
5
5-
6-
4
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë LNA211F801-10
array(0) {
}
1.400 LEK
Shuma e kursyer 22%
1.800 LEK
Masa
XS
S
M
L