në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: adidas offer -30%
103 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H06299
Atletet lifestyle për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
4-
5-
5
4
6-
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete HP2384
Atlete për vrapim për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
4
5-
6
4-
5
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete HP2407
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
Atlete për vrapim për femra
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
3-
6
5
6-
4-
4
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete HQ8582
Atlete për vrapim për femra
13.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.900 LEK
Masa
5
4-
5-
6
6-
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe GL0723
Prosecna ocena:
vlerësime
16
vlerësime
16
adidas LOGOGEWEAR ESSENTIALS 3-STRIPES LEGGINGS sjellin stil, komoditet dhe cilësi ,t...
Streçe për femra
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete HQ4532
Atletet lifestyle për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
6
4
3-
5-
4-
5
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete HP2431
Atlete për vrapim për femra
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
5
6-
3-
4
4-
5-
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete HP2401
Atlete për vrapim për femra
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.200 LEK
Masa
4-
5-
6
6-
4
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete HQ3787
Atlete për vrapim për femra
9.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.100 LEK
Masa
6
4
4-
5-
6-
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë GL0722
adidas W BL T është bluzë për femra për veshje të përdi...
Bluzë për femra
2.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.100 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete HP5785
Atlete për vrapim për femra
9.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.100 LEK
Masa
4
4-
6
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete HP7559
Atlete për vrapim për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
3-
5
4-
6-
6
5-
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete GW3847
Atlete për vrapim për femra
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
5
5-
4
4-
6
6-
7
3-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H06121
Atletet lifestyle për femra
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
6
5
4
4-
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë GL0784
adidas LOUNGEWEAR ESSENTIALS SLIM 3-STRIPES TEE është një bluzë pë...
Bluzë për femra
2.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.100 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Fustane IC1462
Fustane për femra
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
XS
S