TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Tregoni më shumë
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Çmimi
List: Koleksioni i Ri - Ulje 10
721 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H00485
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
9.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.200 LEK
Masa
9
8
8-
9-
10-
7-
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H67592
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
8.5
Univerzalno
11.5
10.5
8
9
10
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CD5463-100
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
8.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.700 LEK
Masa
Univerzalno
8.5
8
9.5
11
7.5
10
12
9
13
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ8739
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
13.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
14.500 LEK
Masa
8-
7-
8
9-
9
7
10-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 217661-EM006
Bluza për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 9%
7.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë me mëngë të gjata për meshkuj
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë me mëngë të gjata për meshkuj
array(0) {
}
8.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H04630
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
5
6
6-
4-
5-
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1012A922-011
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
11.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
12.300 LEK
Masa
8.5
6
7
5.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 373031-12
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
8.600 LEK
Shuma e kursyer 9%
9.500 LEK
Masa
36
37
38
40
39
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ELF213F116-08
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.900 LEK
Masa
40
37
36
38
39
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza ELA213F605-52
Bluza për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 9%
7.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 115251-ES001
Bluza për femra
array(0) {
}
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H10172
Bluza për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CJ1640-103
Atlete lifestyle për meshkuj
array(0) {
}
12.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
13.500 LEK
Masa
8.5
11
10.5
10
9
9.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H00469
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
8.500 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.400 LEK
Masa
8-
9
10-
9-
7
7-
11
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 365277-09
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.700 LEK
Masa
41
44
43
40.5
45
42
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H00511
Atlete për vrapim për meshkuj
array(0) {
}
10.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.600 LEK
Masa
10-
7-
8
9-
9
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.700 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
array(0) {
}
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
array(0) {
}
5.900 LEK
Shuma e kursyer 9%
6.500 LEK
Masa
M
S
L
XL