TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: SALE
480 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte HH7066
2.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte HM9140
2.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte HH7070
2.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 114472-KK001
Bluzë për femra
1.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
3.800 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte HM9163
2.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte HI5992
2.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte HM9157
2.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte HM9155
2.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte NF0A4T2SZ1P1
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
8
9
6
7
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7511
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant...
Atletet lifestyle për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
Univerzalno
5-
6-
4-
4
5
6
3-
3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 271265-43
Atletet lifestyle për femra
5.500 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.800 LEK
Masa
5
4
3
Univerzalno
6.5
5.5
39
37
39.5
36
38
37.5
4.5
40
38.5
41
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW7390
Atlete futbolli për të rritur
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
9
6-
9-
10
7-
10-
8
7
11
8-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ2696
Atletet lifestyle për femra
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
5-
5
4-
4
6
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete F36262
Projektuar për lojtarët rekreativë, ato paraqesin në pjesën e sip...
Atlete për stërvitje për femra
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
5
6
4
4-
6-
5-
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GX0715
Atlete për vrapim për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
4-
4
5
6
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GX8720
Atlete për vrapim për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
4
6-
5
5-
6
4-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GX0716
Atlete për vrapim për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
5-
5
6-
4
6
7
4-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ0589
Atlete për vrapim për femra
8.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.300 LEK
Masa
4
5-
6-
4-
5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ4075
Atlete për vrapim për femra
8.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.300 LEK
Masa
6
6-
4
4-
5
5-
3-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CZ0204-001
Atlete basketbolli për të rritur
13.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.400 LEK
Masa
8
7.5
8.5
9
10
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete STF221W709-30
Atletet lifestyle për femra
4.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
7.900 LEK
Masa
37
39
40
36
38
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete MS327CPG
Atlete lifestyle për të rritur
9.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.900 LEK
Masa
9.5
7.5
11
10
8.5
8
5.5
4
6.5
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete G58891
Atlete basketbolli për të rritur
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
9-
9
11
7-
7
10-
8
12
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 372362-01
Atlete lifestyle për të rritur
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
40.5
42
42.5
41
44
43
45
39
40
36
46
38
37