TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Pantallona të shkurtra

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Tregoni më shumë
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
femije-vajza
femijet
6 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pantallona të shkurtra për fëmijë
3.000 LEK
Masa
M
L
XL
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pantallona të shkurtra për fëmijë
4.200 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pantallona të shkurtra për fëmijë
3.800 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
140
164
128
152
176
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pantallona të shkurtra për fëmijë
1.300 LEK
Shuma e kursyer 50%
2.600 LEK
Masa
2XS
XS
S
M
L
XL