TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte JORDAN JUMPMAN CLASSIC FILLED BOMBER
NIKE Produkte JORDAN JUMPMAN CLASSIC FILLED BOMBER
NIKE Produkte JORDAN JUMPMAN CLASSIC FILLED BOMBER
NIKE Produkte JORDAN JUMPMAN CLASSIC FILLED BOMBER
Kodi i artikullit:
(95A171-023)
NIKE

NIKE Produkte JORDAN JUMPMAN CLASSIC FILLED BOMBER

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S 9-10Y
  • M 11-12Y
  • L 12-13Y
  • XL 14-15Y
Ruani në listën e të preferuarave
Masa: XS - 6-8 vjeç; S - 8-10 vjeç; M - 10-12 vjeç; L - 12-13 vjeç; XL - 13-15 vjeç; 2XL - 14-16 vjeç; Detaje

Konvertimi i masave sipas moshës:


XS - 6-8 vjeç; 


S - 8-10 vjeç;


M - 10-12 vjeç;


L - 12-13 vjeç; 


XL - 13-15 vjeç; 


2XL - 14-16 vjeç;

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
Shkruaj JACKET

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Konvertimi i masave sipas moshës:


XS - 6-8 vjeç; 


S - 8-10 vjeç;


M - 10-12 vjeç;


L - 12-13 vjeç; 


XL - 13-15 vjeç; 


2XL - 14-16 vjeç;

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
Shkruaj JACKET

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 95A712-R78
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 95A676-023
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 95A717-E4F
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Ndihmë