TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL CLASSIC PARKA
NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL CLASSIC PARKA
NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL CLASSIC PARKA
NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL CLASSIC PARKA
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DJ6999-222)
NIKE

NIKE Xhupa SPORTSWEAR THERMA-FIT REPEL CLASSIC PARKA

Çmimi i mëparshëm
18.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.000 LEK
Çmimi me zbritje
12.600 LEK
Shuma e kursyer: 5.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series është një xhup për femra që do të jetë e preferuara juaj në ditët e ftohta. Pëlhura e tij e papërshkueshme nga uji dhe izolimi nga kushtet e jashtme janë të përbëra tërësisht nga poliesteri i ricikluar. Teknologjia Nike Therma-FIT rregullon nxehtësinë natyrale të trupit tuaj për t'ju ofruar një ndjenjë ngrohtësie në ditët e ftohta. Xhepat e përparmë mbyllen me zinxhir, kështu që ato janë një vend i sigurt për të ruajtur telefonat, çelësat dhe kartat, si dhe vendi i përsosur për të ngrohur duart tuaja. Grafikat në pjesën e përparme dhe të pasme i japin këtij xhupi një pamje të trashëguar dhe të veçantë Nike. Specifikim: Xhup për femra Prerje standarde Teknologjia Therma-FIT Materiali: 100% poliester .
Detaje

Nike Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series është një xhup për femra që do të jetë e preferuara juaj në ditët e ftohta. Pëlhura e tij e papërshkueshme nga uji dhe izolimi nga kushtet e jashtme janë të përbëra tërësisht nga poliesteri i ricikluar. Teknologjia Nike Therma-FIT rregullon nxehtësinë natyrale të trupit tuaj për t'ju ofruar një ndjenjë ngrohtësie në ditët e ftohta. Xhepat e përparmë mbyllen me zinxhir, kështu që ato janë një vend i sigurt për të ruajtur telefonat, çelësat dhe kartat, si dhe vendi i përsosur për të ngrohur duart tuaja. Grafikat në pjesën e përparme dhe të pasme i japin këtij xhupi një pamje të trashëguar dhe të veçantë Nike.

Specifikim:

  • Xhup për femra
  • Prerje standarde
  • Teknologjia Therma-FIT
  • Materiali: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa DM6084-010
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Xhupa DJ6997-601
10.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.900 LEK
Ndihmë