COLUMBIA Delta Ridge™
COLUMBIA Delta Ridge™
COLUMBIA Delta Ridge™
COLUMBIA Delta Ridge™
COLUMBIA Delta Ridge™
COLUMBIA Delta Ridge™
COLUMBIA Delta Ridge™
COLUMBIA Delta Ridge™
Kodi i artikullit: 1875892010
COLUMBIA

COLUMBIA Delta Ridge™

Kodi i artikullit: 1875892010
Columbia Delta Ridge™ është xhup i lehtë për meshkuj me kapuç, e cila mund të përballojë mirë motin e ftohtë. Kjo falë dy teknologjive që ka kjo xhaketë. Pikat argjendi revolucionare Omni-Heat™ reflektojnë dhe ruajnë temperaturën e trupit, ndërsa konstruksioni unik dhe tepër i lehtë Heat Seal ruan ngrohtësinë. Shtresa e jashtme e xhupit nuk lejon që uji të kalojë, dhe mbushja e hollë me pendë kontribuon në ruajtjen e ngrohtësisë së brendshme. Xhepat kanë zinxhirë për siguri të plotë të gjërave tuaja të vogla gjatë aktiviteteve në natyrë. Specifikimi: Xhup vrapimi për meshkuj Pëlhurë rezistente ndaj ujit Konstruksion i izolimit të nxehtësisë Xhepa me zinxhir Materiali: 100% poliestër.

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

21.900 LEK
21.900 LEK
11.000 LEK
Shuma e kursyer: 10.900 LEK
Më njoftoni për uljet
 • S
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Columbia Delta Ridge™ është xhup i lehtë për meshkuj me kapuç, e cila mund të përballojë mirë motin e ftohtë. Kjo falë dy teknologjive që ka kjo xhaketë. Pikat argjendi revolucionare Omni-Heat™ reflektojnë dhe ruajnë temperaturën e trupit, ndërsa konstruksioni unik dhe tepër i lehtë Heat Seal ruan ngrohtësinë. Shtresa e jashtme e xhupit nuk lejon që uji të kalojë, dhe mbushja e hollë me pendë kontribuon në ruajtjen e ngrohtësisë së brendshme. Xhepat kanë zinxhirë për siguri të plotë të gjërave tuaja të vogla gjatë aktiviteteve në natyrë.
Specifikimi:

 • Xhup vrapimi për meshkuj
 • Pëlhurë rezistente ndaj ujit
 • Konstruksion i izolimit të nxehtësisë
 • Xhepa me zinxhir
 • Materiali: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Outdoor
  Brand COLUMBIA

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 1957341257
  11.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  21.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 1693931278
  9.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  19.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 1875892397
  11.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  21.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 2050931397
  11.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  23.400 LEK
  Shtoni në shportë
  COLUMBIA Delta Ridge™
  Xhupa
  COLUMBIA Delta Ridge™