TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Sačuvano u omiljne
Atlete BQ5451-009
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje t&eum...
Atlete lifestyle për fëmijë
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Atlete FX8707
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet për meshkuj adidas BREAKNE...
Atlete lifestyle për meshkuj
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Atlete WL720CC1
Atletet lifestyle për femra
5.900 LEK
Shuma e kursyer 40%
9.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Atlete AT1801-008
Atlete lifestyle për fëmijë
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Atlete EF9258
Atlete për vrapim për fëmijë
3.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Atlete FZ2805
Atletet për meshkuj adidas RUN FALCON 2.0 SHOES janë krijuar për të gj...
Atlete për vrapim për meshkuj
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Bluza GC7342
adidas Must Haves Badge Of Sport Hoodie është bluza për meshkuj me një...
Bluza për meshkuj
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Xhupa CU5928-010
Bluzen me zinxhir Nike SPORTSWEAR HERITAGE POLYKNIT JACKET mund ta vishni në ç...
Xhupa për femra
4.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.900 LEK
Shikoni ofertën
Shikoni ofertën
Shikoni ofertën