TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ADIDAS SL20

PËRZGJEDHIM KËTË OFERTË PËR JU

ATLETE PER MESHKUJ
BLUZË PER MESHKUJ
ATLETE PER FEMRA
BLUZË PER FEMRA

ADIDAS PREDATOR FREAK

adidas PREDATOR FREAK ka mbërritur, një model i ri këpucësh për futboll me majë DEMONSKIN që lejon kontroll të plotë të topit dhe epërsi në fushë.

SPORT CATEGORIES

Koleksioni për meshkuj
Koleksioni për femra
Koleksioni për fëmijë