TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Po kërkoni diçka krejtësisht të re dhe ndryshe? Shikoni tendencat kryesore për pranverën kur bëhet fjalë për atletet, veshjet dhe aksesorët për femra. Nga prerjet, ngjyrat e mrekullueshme, përmes materialeve të buta, variante me të shkurtra dhe me të gjata - do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për të ndriçuar në edicionet sportive dhe të përditshme.


VETËM PËR TY

Bluzë
Kostum noti
Fustane

VETËM PËR FEMRA

Lifestyle
Stërvitje
Vrapim
Outdoor

MODELET E PREFERUARA TË SEZONIT

NIKE COURT VISION LO
adidas COURT BOLD
CHAMPION STELLA
Reebok RUNNER 4.0

KOMBINIMET QË DO JU PËLQEJNË

NIKE
adidas
CHAMPION
ELLESSE