TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Oferta e koleksionit të ri për djem dhe vajza në dyqanin tonë online nuk ka qenë kurrë më interesante. Ne paraqesim modele për të gjitha moshat, të dizajnuara për të ndjekur dhe për të mos ndërhyrë në rritjen dhe zhvillimin e të vegjëlve tuaj. Për të mos përmendur ngjyrat tërheqëse dhe prerjet e rehatshme!

STAY ACTIVE

Super oferta e atleteve, veshjeve dhe aksesorëve për fëmijë është vetëm një klikim larg. Nike, adidas, Champion, Reebok, Under Armour, New Balance dhe shumë marka të tjera mund ti porosisni online me çmime të shkëlqyera.

COOL KIDS

Po kërkoni këpucë dhe veshje sportive me cilësi të lartë për fëmijët tuaj? Shikoni Nike, adidas, Champion, Reebok dhe marka të tjera të njohura për të gjitha moshat e fëmijëve.