TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Koleksioni i ri i atleteve, veshjeve dhe aksesorëve për meshkuj ka gjithçka që ju nevojitet për të bërë që kombinimet tuaja të dallohen dhe të ndryshojnë nga të tjerët. Shikoni modelet nga markat Nike, adidas, Champion, Under Armour dhe të tjera, të cilat do të sjellin risi në veshjet tuaja.

JUST IN

NIKE WEARALLDAY
NIKE AIR MAX IMPACT 2
adidas Duramo 9
Under Armour Charged Engage


NE ZGJEDHIM PËR JU

BLUZË
PANTALLONA TË SHKURTRA
PJESA E POSHTME E KOSTUMIT

ADIDAS PREDATOR FREAK

ZGJIDHNI BRAND-IN TUAJ

Nike
adidas
Under Armour
Champion

ZGJIDHNI SPORTIN

FUTBOLL
BASKETBOLL
VRAPIM
STERVITJE