TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

KOLEKSIONI I RI

JUST IN

ATLETE PËR MESHKUJ
SHIKONI OFERTËN
VESHJE PËR MESHKUJ
SHIKONI OFERTËN
ATLETE PËR FEMRA
SHIKONI OFERTËN
VESHJE PËR FEMRA
SHIKONI OFERTËN

NIKE RISITË E PRANVERËS

Vera aktive pret djem dhe vajza, ndërkohë zgjedhja më e mirë për të gjitha aktivitetet janë modelet nga koleksioni i ri i markës Nike.

Ata do të shijojnë çdo lëvizje duke veshur bluza, pantallona të shkurtra, çanta shpine, atlete dhe produkte të tjera nga oferta në dyqanin tonë online. 

STËRVITJE

ZGJIDHNI SPORTIN TUAJ

FUTBOLL
BASKETBOLL
STËRVITJE
VRAPIM

HIIT (stërvitja me intensitet të lartë) nuk ka qenë kurrë kaq e njohur!

Kjo është arsyeja pse dizajnerët e markës Nike prezantuan një model të ri për stërvitjen HIIT - Air Zoom SuperRep 2, me performancë të përmirësuar të një dizajni të pakonkurueshëm.

Porosit tani!