TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SPEEDO Produkte KICK BOARD
Kodi i artikullit:
(8016600309)
SPEEDO

SPEEDO Produkte KICK BOARD

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • Univerzalno ONE SIZE
  • ONE ONE SIZE
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Qëllimi Basketboll
Marka SPEEDO
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë