TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Hidhini një sy ofertës së atleteve, veshjeve  dhe aksesorëve për stërvitje për meshkuj, sepse secili prej modeleve në dyqanin tonë online është zgjedhur për t'ju siguruar komoditetin maksimal dhe performancën më të lartë.

Hidhini një sy ofertës së modeleve për femra për stërvitje dhe zgjidhni modelin tuaj të preferuar. Tani mund t'i porositni të gjitha modelet në dyqanin tonë online.

HIIT (stërvitja me intensitet të lartë) nuk ka qenë kurrë kaq e njohur!

Kjo është arsyeja pse dizajnerët e markës Nike prezantuan një model të ri për stërvitjen HIIT - Air Zoom SuperRep 2, me performancë të përmirësuar të një dizajni të pakonkurueshëm.

Porosit tani!