TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Tregoni më shumë
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Mosha
Çmimi
basketboll
132 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete AV7941-006
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
11.900 LEK
Masa
5.5Y
4.5Y
7Y
4Y
6Y
6.5Y
3.5Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK2090-402
Atlete basketbolli për të rritur
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
8.5
10
10.5
7.5
12
8
11
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AR3762-001
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
10
8.5
10.5
11
8
9
9.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BQ3060-104
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
13.500 LEK
Masa
10.5
8.5
8
9
9.5
12
7.5
10
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BV7427-003
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
9
10
10.5
12
8
7.5
9.5
8.5
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AR3762-006
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
11
8
9.5
7.5
9
8.5
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete AV7942-006
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
8.100 LEK
Masa
1.5Y
12.5C
1Y
11.5C
13C
3Y
2.5Y
12C
10.5C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CN8094-100
Nike JORDAN MAX AURA 2 BG janë atlete të frymëzuara nga basketbolli pë...
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
9.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.400 LEK
Masa
4.5Y
6.5Y
6Y
5.5Y
7Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CQ9382-003
Luaj pa frikë në atletet e basketbollit për meshkuj Nike Air Max Impact 2. ...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
9.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.400 LEK
Masa
10
12
11
8.5
9.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CN8094-016
Nike JORDAN MAX AURA 2 BG janë atlete të frymëzuara nga basketbolli pë...
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
9.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.400 LEK
Masa
5.5Y
5Y
6Y
4.5Y
7Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete AQ7495-002
Atlete basketbolli për të rritur
array(0) {
}
7.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.400 LEK
Masa
7.5
9
9.5
8.5
10
8
12
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CN8096-016
Atletet unisex Nike JORDAN MAX AURA 2 për të vegjëlit tuaj janë atlete...
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Masa
9C
7C
10C
8C
6C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD5463-102
Atletet për meshkuj Nike Court Vision Low janë për ata që pëlqejn...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
7
8.5
8
10
11
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CK1069-005
Atletet për basketboll Nike PRECISION IV. NIKE LU janë atlete për meshkuj q...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
7.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.400 LEK
Masa
8
7.5
9
10
12
11
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK1228-700
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
5.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.600 LEK
Masa
6C
10C
9C
8C
7C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD5463-101
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
9
10
11
7.5
12
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete BQ7197-115
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
9.700 LEK
Masa
13C
2Y
3Y
1.5Y
1Y
2.5Y
12C
11C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK2669-006
Filloni një lojë në atletet e basketbollit unisex Nike Renew Elevate. Pjesa...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BQ6066-611
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
8.500 LEK
Masa
11.5C
2.5Y
10.5C
12C
13.5C
13C
1Y
3Y
1.5Y
11C
12.5C
2Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 640735-130
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
7.500 LEK
Masa
6C
9C
10C
4C
5C
7C
8C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AQ4224-100
Atletet e basketbollit për fëmijë unisex Nike Nike Team Hustle D 9 do t&eum...
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
5.5Y
7Y
4Y
6.5Y
3.5Y
4.5Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CN8095-100
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
12.5C
13C
1Y
3Y
2.5Y
1.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete BQ7197-016
Atlete basketbolli për fëmijë
array(0) {
}
9.700 LEK
Masa
12C
10.5C
1.5Y
3Y
1Y
11C
11.5C
12.5C
13.5C
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD6105-602
Atletet për meshkuj Nike Jordan Max 200 do t'ju ofrojnë rehati dhe cilë...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
13.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.400 LEK
Masa
8
10
7
8.5
11
9
9.5