TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Çdo ditë është e përshtatshme për të luajtur. Zgjidhni aksesorët e markave me famë botërore që ju duhen për të dalë në fushë.

ADIDAS PREDATOR FREAK

adidas PREDATOR FREAK ka mbërritur, një model i ri këpucësh për futboll me majë
DEMONSKIN që lejon kontroll të plotë të topit dhe epërsi në fushë.