TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
Atlete për stërvitje për femra
Kodi i artikullit:
(F36262)
adidas

adidas Atlete COURTSMASH

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
6.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5 38 23.3
  • 6 39 1/3 24.2
  • 4 36 2/3 22.5
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 6- 40 24.6
  • 5- 38 2/3 23.8
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Projektuar për lojtarët rekreativë, ato paraqesin në pjesën e sipërme ngjashmëri me lëkurën dhe me rrjetë në thembra. Amortizimi i shtratit të mesit ju mban të qetë ndërsa shtresa e jashtme e gomës siguron një ngjitje të sigurt. Detaje

Projektuar për lojtarët rekreativë, ato paraqesin në pjesën e sipërme ngjashmëri me lëkurën dhe me rrjetë në thembra. Amortizimi i shtratit të mesit ju mban të qetë ndërsa shtresa e jashtme e gomës siguron një ngjitje të sigurt.

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Shollë gome

• Gëzoni rehatinë dhe performancën e shtresës OrthoLite®

• Ndjenjë e qëndrueshme dhe e lehtë

• Kodi i produktit: F36262

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje, Tenis
Gjinia Femra
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5 38 23.3
6 39 1/3 24.2
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
6- 40 24.6
5- 38 2/3 23.8
Univerzalno
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë