TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete KACHA
CHAMPION Atlete KACHA
CHAMPION Atlete KACHA
CHAMPION Atlete KACHA
CHAMPION Atlete KACHA
CHAMPION Atlete KACHA
CHAMPION Atlete KACHA
CHAMPION Atlete KACHA
CHAMPION Atlete KACHA
CHAMPION Atlete KACHA
Atlete për femra
Kodi i artikullit:
(S11334-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete KACHA

Shijoni stërvitjen ose shëtitjet pranverore me modelet e reja në Sport Vision! Modelet më të fundit të atleteve dhe veshjeve nga ky koleksion janë të pashmangshme këtë sezon.

Çmimi i mëparshëm
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 37 37 23.5
  • 40 40 26
  • 39 39 25.5
  • 36 36 23
  • 38 38 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
37 37 23.5
40 40 26
39 39 25.5
36 36 23
38 38 24.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
37 37 23.5
40 40 26
39 39 25.5
36 36 23
38 38 24.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë