TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S
PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S
PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S
PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S
PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S
PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S
PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S
PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S
PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S
PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S
PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S
PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(368857-01)
PUMA

PUMA Atlete PUMA X-RAY GAME WMN'S VALENTINE'S

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmimi me zbritje
8.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 39 39 24.5
  • 40 40 25.5
  • 38 38 24
  • 36 36 22.5
  • 37 37 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
39 39 24.5
40 40 25.5
38 38 24
36 36 22.5
37 37 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
39 39 24.5
40 40 25.5
38 38 24
36 36 22.5
37 37 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 368858-01
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 371128-20
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Ndihmë