TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
adidas Atlete TENSAUR
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S24054)
adidas

adidas Atlete TENSAUR

Çmimi i mëparshëm
3.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.600 LEK
Çmimi me zbritje
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9-K 27 16.1
  • 5-K 22 12.8
  • 7-K 25 14.5
  • 6K 23 13.2
  • 8-K 26 15.3
  • 5K 21 12.3
  • 7K 24 14
  • 4K 20 11.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas TENSAUR janë atlete për fëmijë unisex për bebe të frymëzuara nga vrapimi. Ky model tërheq krijimin nga ikonat sportive të së kaluarës, duke i sjellë në një veshje të modernizuar të përshtatur për këmbë të vogla, aktive. Ato janë krijuar në imazhin e këpucëve klasike të vrapimit adidas. Ato janë krijuar që të vegjlit tuaj të vishen çdo ditë dhe t'u përgjigjen të gjitha nevojave të tyre gjatë gjithë ditës. Pjesa e sipërme është prej lëkure, gjë që e bën atleten të qëndrueshme dhe të lehtë për tu mirëmbajtur. Vijat e njohura adidas anash, si dhe logoja në anën e pasme, theksojnë shpirtin sportiv. Specifikim: • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike • Ngjyra: e zezë .
Detaje

adidas TENSAUR janë atlete për fëmijë unisex për bebe të frymëzuara nga vrapimi.

Ky model tërheq krijimin nga ikonat sportive të së kaluarës, duke i sjellë në një veshje të modernizuar të përshtatur për këmbë të vogla, aktive.

Ato janë krijuar në imazhin e këpucëve klasike të vrapimit adidas.

Ato janë krijuar që të vegjlit tuaj të vishen çdo ditë dhe t'u përgjigjen të gjitha nevojave të tyre gjatë gjithë ditës. Pjesa e sipërme është prej lëkure, gjë që e bën atleten të qëndrueshme dhe të lehtë për tu mirëmbajtur.

Vijat e njohura adidas anash, si dhe logoja në anën e pasme, theksojnë shpirtin sportiv.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Ngjyra: e zezë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
9-K 27 16.1
5-K 22 12.8
7-K 25 14.5
6K 23 13.2
8-K 26 15.3
5K 21 12.3
7K 24 14
4K 20 11.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë