TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ULTRABOOST 21
adidas Atlete ULTRABOOST 21
adidas Atlete ULTRABOOST 21
adidas Atlete ULTRABOOST 21
adidas Atlete ULTRABOOST 21
adidas Atlete ULTRABOOST 21
adidas Atlete ULTRABOOST 21
adidas Atlete ULTRABOOST 21
adidas Atlete ULTRABOOST 21
adidas Atlete ULTRABOOST 21
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(S23840)
adidas

adidas Atlete ULTRABOOST 21

Çmimi i mëparshëm
26.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
26.100 LEK
Çmimi me zbritje
18.300 LEK
Shuma e kursyer: 7.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 39 1/3 24.2
  • 5 38 23.3
  • 6- 40 24.6
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 4 36 2/3 22.5
  • 4- 37 1/3 22.9
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ULTRABOOST 21 janë atlete vrapimi për femrame rehati superiore dhe dizajn modern. Ato trashëgojnë modelin e mëparshëm Ultraboost 20 dhe sjellin performancë të përmirësuar si teknologjia më e fundit. Me rrjetë ultra të hollë dhe të lehtë Celermesh dhe mbështetje shtesë për lëvizjen anësore, pjesa e sipërme e këtyre atleteve është fleksibël dhe shumë e rehatshme. Teknologjia Primeknit mbështjell butësisht këmbën tuaj dhe ju jep rehati gjatë gjithë ditës. Shtresa Responsive Boost në gjatësinë e plotë të shtresës së mesme siguron rehati dhe rikuperim superior të energjisë, të cilat do t’i ndjeni në çdo hap që bëni. Goma kontinentale mundëson tërheqje të qëndrueshme në të gjitha kushtet e motit dhe në të gjitha llojet e sipërfaqeve. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme. Specifikim: • Atlete vrapimi për femra • Rrjetë Celermesh • Pesha: 340 g • Ngjyra: E bardhë • Kodi i artikullit: S23840 .
Detaje

adidas ULTRABOOST 21 janë atlete vrapimi për femrame rehati superiore dhe dizajn modern.

Ato trashëgojnë modelin e mëparshëm Ultraboost 20 dhe sjellin performancë të përmirësuar si teknologjia më e fundit.

Me rrjetë ultra të hollë dhe të lehtë Celermesh dhe mbështetje shtesë për lëvizjen anësore, pjesa e sipërme e këtyre atleteve është fleksibël dhe shumë e rehatshme.

Teknologjia Primeknit mbështjell butësisht këmbën tuaj dhe ju jep rehati gjatë gjithë ditës.

Shtresa Responsive Boost në gjatësinë e plotë të shtresës së mesme siguron rehati dhe rikuperim superior të energjisë, të cilat do t’i ndjeni në çdo hap që bëni.

Goma kontinentale mundëson tërheqje të qëndrueshme në të gjitha kushtet e motit dhe në të gjitha llojet e sipërfaqeve.

adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

Specifikim:

• Atlete vrapimi për femra

• Rrjetë Celermesh

• Pesha: 340 g

• Ngjyra: E bardhë

• Kodi i artikullit: S23840

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
5 38 23.3
6- 40 24.6
5- 38 2/3 23.8
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë