TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Atlete PUMA ST RUNNER V2 FULL L
PUMA Atlete PUMA ST RUNNER V2 FULL L
PUMA Atlete PUMA ST RUNNER V2 FULL L
PUMA Atlete PUMA ST RUNNER V2 FULL L
PUMA Atlete PUMA ST RUNNER V2 FULL L
PUMA Atlete PUMA ST RUNNER V2 FULL L
PUMA Atlete PUMA ST RUNNER V2 FULL L
PUMA Atlete PUMA ST RUNNER V2 FULL L
PUMA Atlete PUMA ST RUNNER V2 FULL L
PUMA Atlete PUMA ST RUNNER V2 FULL L
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(365277-09)
PUMA

PUMA Atlete PUMA ST RUNNER V2 FULL L

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 41 41 26
  • 44 44 28.5
  • 43 43 28
  • 40.5 40.5 26
  • 45 45 29.5
  • 42 42 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka PUMA
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
41 41 26
44 44 28.5
43 43 28
40" 40.5 26
45 45 29.5
42 42 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Marka PUMA
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
41 41 26
44 44 28.5
43 43 28
40" 40.5 26
45 45 29.5
42 42 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë