TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte SATURN
CHAMPION Produkte SATURN
CHAMPION Produkte SATURN
CHAMPION Produkte SATURN
CHAMPION Produkte SATURN
CHAMPION Produkte SATURN
CHAMPION Produkte SATURN
CHAMPION Produkte SATURN
CHAMPION Produkte SATURN
CHAMPION Produkte SATURN
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(S11413-MS503)
CHAMPION

CHAMPION Produkte SATURN

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 36 36 23
  • 39 39 25.5
  • 40 40 26
  • 38 38 24.5
  • 37 37 23.5
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka CHAMPION
Shkruaj SNEAKERS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë