TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete CLUBCOURT
adidas Atlete CLUBCOURT
adidas Atlete CLUBCOURT
adidas Atlete CLUBCOURT
adidas Atlete CLUBCOURT
adidas Atlete CLUBCOURT
adidas Atlete CLUBCOURT
adidas Atlete CLUBCOURT
adidas Atlete CLUBCOURT
adidas Atlete CLUBCOURT
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H68182)
adidas

adidas Atlete CLUBCOURT

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmimi me zbritje
8.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 9 43 1/3 26.7
 • 7 40 2/3 25
 • 9- 44 27.1
 • 8 42 25.9
 • 10- 45 1/3 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ndihuni komod teksa vishni atletet për meshkuj adidas CLUBCOURT. Këto atlete të frymëzuara nga loja e tenisit janë ideale për ju që vendosni rehatinë të parën. Shtresa Cloudfoam Comfort ofron mbështetje për këmbët tuaja që nga momenti kur i vishni deri në momentin e heqjes. Ky model pështatet lehtësisht me xhinset tuaja të preferuara dhe do të jeni gati për shëtitjen tuaj të pasdites. Specifikimet Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme prej lëkure Veshje sintetike Shtresa Cloudfoam Super Ngjyra: e zezë Kodi i produktit: H68182 .
Detaje

Ndihuni komod teksa vishni atletet për meshkuj adidas CLUBCOURT. Këto atlete të frymëzuara nga loja e tenisit janë ideale për ju që vendosni rehatinë të parën. Shtresa Cloudfoam Comfort ofron mbështetje për këmbët tuaja që nga momenti kur i vishni deri në momentin e heqjes. Ky model pështatet lehtësisht me xhinset tuaja të preferuara dhe do të jeni gati për shëtitjen tuaj të pasdites.

Specifikimet

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Veshje sintetike
 • Shtresa Cloudfoam Super
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i produktit: H68182
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
9 43 1/3 26.7
7 40 2/3 25
9- 44 27.1
8 42 25.9
10- 45 1/3 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Ndihuni komod teksa vishni atletet për meshkuj adidas CLUBCOURT. Këto atlete të frymëzuara nga loja e tenisit janë ideale për ju që vendosni rehatinë të parën. Shtresa Cloudfoam Comfort ofron mbështetje për këmbët tuaja që nga momenti kur i vishni deri në momentin e heqjes. Ky model pështatet lehtësisht me xhinset tuaja të preferuara dhe do të jeni gati për shëtitjen tuaj të pasdites.

Specifikimet

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Veshje sintetike
 • Shtresa Cloudfoam Super
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i produktit: H68182
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
9 43 1/3 26.7
7 40 2/3 25
9- 44 27.1
8 42 25.9
10- 45 1/3 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë