TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX EXCEE
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(CD5432-003)
NIKE

NIKE Atlete WMNS NIKE AIR MAX EXCEE

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
16.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
16.900 LEK
Çmimi me zbritje
13.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7.5 38.5 24.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 8.5 40 25.5
 • 7 38 24
 • 6 36.5 23
 • 8 39 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Max Excee janë atlete për femra  të dizajnit kult me ​​një pamje moderne. Të frymëzuar nga Nike Air Max 90, këto atlete rikujtojnë klasikët përmes dukjes moderne. Linjat e zgjatura dhe proporcionet e ndryshuara në pjesën e sipërme i prezantojnë këto atlete në epokën moderne.Tabani i gomës dhe sholla sigurojnë rehati dhe qëndrueshmëri të lehtë. Linjat e zgjatura të dizajnit bëjnë homazhe për atletet Air Max 90, ndërsa nga ana tjetër, ato i modernizojnë ato në një mënyrë të veçantë. Specifikim: Atlete për femra Shtresë Max Air në thembër Pjesë e sipërme me rrjetë, origjinale dhe eko-lëkure .
Detaje

Nike Air Max Excee janë atlete për femra  të dizajnit kult me ​​një pamje moderne. Të frymëzuar nga Nike Air Max 90, këto atlete rikujtojnë klasikët përmes dukjes moderne. Linjat e zgjatura dhe proporcionet e ndryshuara në pjesën e sipërme i prezantojnë këto atlete në epokën moderne.Tabani i gomës dhe sholla sigurojnë rehati dhe qëndrueshmëri të lehtë. Linjat e zgjatura të dizajnit bëjnë homazhe për atletet Air Max 90, ndërsa nga ana tjetër, ato i modernizojnë ato në një mënyrë të veçantë.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Shtresë Max Air në thembër
 • Pjesë e sipërme me rrjetë, origjinale dhe eko-lëkure
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT AIR MAX EXCEE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC AIR MAX CORE
PROD_CATDESC NSW RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7" 38.5 24.5
6" 37.5 23.5
8" 40 25.5
7 38 24
6 36.5 23
8 39 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Air Max Excee janë atlete për femra  të dizajnit kult me ​​një pamje moderne. Të frymëzuar nga Nike Air Max 90, këto atlete rikujtojnë klasikët përmes dukjes moderne. Linjat e zgjatura dhe proporcionet e ndryshuara në pjesën e sipërme i prezantojnë këto atlete në epokën moderne.Tabani i gomës dhe sholla sigurojnë rehati dhe qëndrueshmëri të lehtë. Linjat e zgjatura të dizajnit bëjnë homazhe për atletet Air Max 90, ndërsa nga ana tjetër, ato i modernizojnë ato në një mënyrë të veçantë.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Shtresë Max Air në thembër
 • Pjesë e sipërme me rrjetë, origjinale dhe eko-lëkure
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT AIR MAX EXCEE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC AIR MAX CORE
PROD_CATDESC NSW RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7" 38.5 24.5
6" 37.5 23.5
8" 40 25.5
7 38 24
6 36.5 23
8 39 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë