TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Atlete HELENA
ELLESSE Atlete HELENA
ELLESSE Atlete HELENA
ELLESSE Atlete HELENA
ELLESSE Atlete HELENA
ELLESSE Atlete HELENA
ELLESSE Atlete HELENA
ELLESSE Atlete HELENA
ELLESSE Atlete HELENA
ELLESSE Atlete HELENA
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(ELF213F118-1X)
ELLESSE

ELLESSE Atlete HELENA

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 40 *
  • 39 *
  • 38 *
  • 36 *
  • 37 *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë