TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Produkte HELENA
ELLESSE Produkte HELENA
ELLESSE Produkte HELENA
ELLESSE Produkte HELENA
ELLESSE Produkte HELENA
ELLESSE Produkte HELENA
ELLESSE Produkte HELENA
ELLESSE Produkte HELENA
ELLESSE Produkte HELENA
ELLESSE Produkte HELENA
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(ELF213F118-08)
ELLESSE

ELLESSE Produkte HELENA

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 40 40
  • 39 39
  • 37 37
  • 36 36
  • 38 38
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
Shkruaj SNEAKERS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ELF221F127-70
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ELF221F124-01
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ELF221F124-10
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ELF221F115-10
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Ndihmë