TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Atlete GS Lockdown 5
UNDER ARMOUR Atlete GS Lockdown 5
UNDER ARMOUR Atlete GS Lockdown 5
UNDER ARMOUR Atlete GS Lockdown 5
UNDER ARMOUR Atlete GS Lockdown 5
UNDER ARMOUR Atlete GS Lockdown 5
UNDER ARMOUR Atlete GS Lockdown 5
UNDER ARMOUR Atlete GS Lockdown 5
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(3023533-102)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Atlete GS Lockdown 5

Çmimi i mëparshëm
9.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.500 LEK
Çmimi me zbritje
6.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 40 25
  • 4.5 36.5 23.5
  • 6.5 39 25.5
  • 5.5 38 24.5
  • 5 37.5 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Adoleshentë
Marka UNDER ARMOUR
Gjinia Unisex
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH FA_BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 25
4" 36.5 23.5
6" 39 25.5
5" 38 24.5
5 37.5 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Adoleshentë
Marka UNDER ARMOUR
Gjinia Unisex
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH FA_BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 25
4" 36.5 23.5
6" 39 25.5
5" 38 24.5
5 37.5 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Ndihmë