TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Atlete Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Atlete Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Atlete Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Atlete Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Atlete Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Atlete Charged Rogue 3
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(3025756-101)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Atlete Charged Rogue 3

Çmimi i mëparshëm
12.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.400 LEK
Çmimi me zbritje
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 3.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6.5 37.5 23.5
 • 8 39 25
 • 7 38 24
 • 6 36.5 23
 • 8.5 40 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Under Armour Charged Rogue 3 janë atlete vrapimi për femra që do të jenë aleati juaj ideal në pistë. Ato janë të dizajnuara për vrapues që kanë nevojë për ekuilibër, fleksibilitet dhe mbështetje. Struktura e sipërme rrjetë e lehtë e përbërë nga materiali me cilësi të lartë siguron ajrim të mirë dhe i mban këmbët tuaja të thata dhe të freskëta në çdo kohë. Shtresa e butë dhe e lëvizshme sjell rehati shtesë dhe është e vendosur në thembër për t'ju dhënë mbështetje ku është më e nevojshme. Me teknologjinë Charged Cushioning® në tabanin e mesëm, e cila ngjesh shtresën në thembër, këmbët tuaja pajisen me rehati dhe rikuperim të energjisë. Tabani prej gome synon të gjitha zonat kryesore të këmbës dhe siguron kapje të shkëlqyer në terrene të ndryshme. Atletet për femra Under Armour Charged Rogue ofrojnë butësi dhe rehati edhe më të madhe, me mbështetje dhe stabilitet maksimal. Pavarësisht nëse vraponi profesionalisht apo vetëm për pasion, këto atlete vrapimi për femra janë zgjedhja juaj perfekte. Specifikimet: Atlete vrapimi për femra Charged Cushioning® Taban gome.
Detaje

Under Armour Charged Rogue 3 janë atlete vrapimi për femra që do të jenë aleati juaj ideal në pistë. Ato janë të dizajnuara për vrapues që kanë nevojë për ekuilibër, fleksibilitet dhe mbështetje. Struktura e sipërme rrjetë e lehtë e përbërë nga materiali me cilësi të lartë siguron ajrim të mirë dhe i mban këmbët tuaja të thata dhe të freskëta në çdo kohë. Shtresa e butë dhe e lëvizshme sjell rehati shtesë dhe është e vendosur në thembër për t'ju dhënë mbështetje ku është më e nevojshme. Me teknologjinë Charged Cushioning® në tabanin e mesëm, e cila ngjesh shtresën në thembër, këmbët tuaja pajisen me rehati dhe rikuperim të energjisë. Tabani prej gome synon të gjitha zonat kryesore të këmbës dhe siguron kapje të shkëlqyer në terrene të ndryshme. Atletet për femra Under Armour Charged Rogue ofrojnë butësi dhe rehati edhe më të madhe, me mbështetje dhe stabilitet maksimal. Pavarësisht nëse vraponi profesionalisht apo vetëm për pasion, këto atlete vrapimi për femra janë zgjedhja juaj perfekte.
Specifikimet:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Charged Cushioning®
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka UNDER ARMOUR
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  6" 37.5 23.5
  8 39 25
  7 38 24
  6 36.5 23
  8" 40 25.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë