TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SERGIO TACCHINI Atlete MIBELLA
SERGIO TACCHINI Atlete MIBELLA
SERGIO TACCHINI Atlete MIBELLA
SERGIO TACCHINI Atlete MIBELLA
SERGIO TACCHINI Atlete MIBELLA
SERGIO TACCHINI Atlete MIBELLA
SERGIO TACCHINI Atlete MIBELLA
SERGIO TACCHINI Atlete MIBELLA
SERGIO TACCHINI Atlete MIBELLA
SERGIO TACCHINI Atlete MIBELLA
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(STF221W709-30)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Atlete MIBELLA

Çmimi i mëparshëm
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 37 37 23
  • 39 39 28
  • 40 40 25.5
  • 36 36 22
  • 38 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka SERGIO TACCHINI
Masa Masa EU Masa në cm
37 37 23
39 39 28
40 40 25.5
36 36 22
38 38 24
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë