TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Produkte Amelia
ELLESSE Produkte Amelia
ELLESSE Produkte Amelia
ELLESSE Produkte Amelia
ELLESSE Produkte Amelia
ELLESSE Produkte Amelia
ELLESSE Produkte Amelia
ELLESSE Produkte Amelia
ELLESSE Produkte Amelia
ELLESSE Produkte Amelia
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(ELF221F124-10)
ELLESSE

ELLESSE Produkte Amelia

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 36 36
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
Ruani në listën e të preferuarave
Ellesse Amelia janë atlete për femra me një dizajn të thjeshtë dhe që ju sjellin komoditet gjatë gjithë ditës. Ky model është zgjedhja e shkëlqyer për kombinimin me veshje të tjera nga garderoba juaj. Logoja Ellesse në pjesën e jashtme dhe në pjesën e thembrave plotësojnë pamjen e këtij modeli. Zgjidhni këto atlete dhe shijoni komoditetin dhe rehatinë gjatë gjithë aktiviteteve tuaja.Specifikimet: • Atlete për femra • Logoja Ellesse .
Detaje

Ellesse Amelia janë atlete për femra me një dizajn të thjeshtë dhe që ju sjellin komoditet gjatë gjithë ditës. Ky model është zgjedhja e shkëlqyer për kombinimin me veshje të tjera nga garderoba juaj. Logoja Ellesse në pjesën e jashtme dhe në pjesën e thembrave plotësojnë pamjen e këtij modeli. Zgjidhni këto atlete dhe shijoni komoditetin dhe rehatinë gjatë gjithë aktiviteteve tuaja.
Specifikimet:
• Atlete për femra
• Logoja Ellesse

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ELF221F127-70
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë ELA221F820-10
2.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
2.500 LEK
Ndihmë