TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(S11529-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Produkte QUATRO

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 36 36 23
 • 40 40 26
 • 38 38 24.5
 • 37 37 23.5
 • 39 39 25.5
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Champion QUATRO janë atlete vrapimi për femra. Dizajni modern me logon Champion thekson pamjen tuaj sportive dhe elegante. Pjesa e sipërme është prej materiali tekstili dhe kështu kontribuon në qarkullimi më të lehtë të ajrit. Tabani prej gome përshtatet shumë mirë në sipërfaqe të ndryshme. Logoja Champion në pjesën anësore plotëson pamjen e këtij modeli dhe ju sjell stilin e vërtetë sportiv. Specifikimi: Atlete për meshkuj Logoja Champion.
Detaje

Champion QUATRO janë atlete vrapimi për femra. Dizajni modern me logon Champion thekson pamjen tuaj sportive dhe elegante. Pjesa e sipërme është prej materiali tekstili dhe kështu kontribuon në qarkullimi më të lehtë të ajrit. Tabani prej gome përshtatet shumë mirë në sipërfaqe të ndryshme. Logoja Champion në pjesën anësore plotëson pamjen e këtij modeli dhe ju sjell stilin e vërtetë sportiv.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Logoja Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Marka CHAMPION
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë