CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
CHAMPION Produkte QUATRO
Kodi i artikullit: S11529-WW001
CHAMPION

CHAMPION Produkte QUATRO

Kodi i artikullit: S11529-WW001
Champion QUATRO janë atlete vrapimi për femra. Dizajni modern me logon Champion thekson pamjen tuaj sportive dhe elegante. Pjesa e sipërme është prej materiali tekstili dhe kështu kontribuon në qarkullimi më të lehtë të ajrit. Tabani prej gome përshtatet shumë mirë në sipërfaqe të ndryshme. Logoja Champion në pjesën anësore plotëson pamjen e këtij modeli dhe ju sjell stilin e vërtetë sportiv. Specifikimi: Atlete për meshkuj Logoja Champion.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Champion QUATRO janë atlete vrapimi për femra. Dizajni modern me logon Champion thekson pamjen tuaj sportive dhe elegante. Pjesa e sipërme është prej materiali tekstili dhe kështu kontribuon në qarkullimi më të lehtë të ajrit. Tabani prej gome përshtatet shumë mirë në sipërfaqe të ndryshme. Logoja Champion në pjesën anësore plotëson pamjen e këtij modeli dhe ju sjell stilin e vërtetë sportiv.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Logoja Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Brand CHAMPION
  CHAMPION Produkte QUATRO
  Produkte
  CHAMPION Produkte QUATRO