ELLESSE LAMBERT
ELLESSE LAMBERT
ELLESSE LAMBERT
ELLESSE LAMBERT
ELLESSE LAMBERT
ELLESSE LAMBERT
ELLESSE LAMBERT
ELLESSE LAMBERT
ELLESSE LAMBERT
ELLESSE LAMBERT
Kodi i artikullit: EL22M40408-02
ELLESSE

ELLESSE LAMBERT

Kodi i artikullit: EL22M40408-02
ELLESSE LAMBERT janë atlete për meshkuj të krijuara për rehati dhe janë zgjedhja e duhur për çdo mashkull që i përmbahet stilit urban të veshjes. Atlete elegante për meshkuj që do t'ju ofrojnë mbështetje maksimale në kryerjen e detyrave tuaja të përditshme. Sholla e mesme EVA ju jep një ndjesi butësie dhe lehtësie. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. I gjithë dizajni i këtyre atleteve moderne nxjerr një elegancë sportive që do të tërheqë vëmendjen. Logoja ELLESSE flet qartë për dashurinë tuaj për këtë markë. Specifikimi: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme: kamoshi dhe lëkurë Logo ELLESSE Shollë gome.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

ELLESSE LAMBERT janë atlete për meshkuj të krijuara për rehati dhe janë zgjedhja e duhur për çdo mashkull që i përmbahet stilit urban të veshjes. Atlete elegante për meshkuj që do t'ju ofrojnë mbështetje maksimale në kryerjen e detyrave tuaja të përditshme. Sholla e mesme EVA ju jep një ndjesi butësie dhe lehtësie. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. I gjithë dizajni i këtyre atleteve moderne nxjerr një elegancë sportive që do të tërheqë vëmendjen. Logoja ELLESSE flet qartë për dashurinë tuaj për këtë markë.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: kamoshi dhe lëkurë
 • Logo ELLESSE
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand ELLESSE

  Produkte të ngjashme

  ELLESSE LAMBERT
  Produkte
  ELLESSE LAMBERT