në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

ELLESSE Atlete LAMBERT
ELLESSE Atlete LAMBERT
ELLESSE Atlete LAMBERT
ELLESSE Atlete LAMBERT
ELLESSE Atlete LAMBERT
ELLESSE Atlete LAMBERT
ELLESSE Atlete LAMBERT
ELLESSE Atlete LAMBERT
ELLESSE Atlete LAMBERT
ELLESSE Atlete LAMBERT
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(EL22M40408-02)
ELLESSE

ELLESSE Atlete LAMBERT

Çmimi i mëparshëm
9.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 4.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 42 42
 • 44 44
 • 45 45
 • 41 41
 • 40 40
 • 43 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
ELLESSE LAMBERT janë atlete për meshkuj të krijuara për rehati dhe janë zgjedhja e duhur për çdo mashkull që i përmbahet stilit urban të veshjes. Atlete elegante për meshkuj që do t'ju ofrojnë mbështetje maksimale në kryerjen e detyrave tuaja të përditshme. Sholla e mesme EVA ju jep një ndjesi butësie dhe lehtësie. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. I gjithë dizajni i këtyre atleteve moderne nxjerr një elegancë sportive që do të tërheqë vëmendjen. Logoja ELLESSE flet qartë për dashurinë tuaj për këtë markë. Specifikimi: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme: kamoshi dhe lëkurë Logo ELLESSE Shollë gome.
Detaje

ELLESSE LAMBERT janë atlete për meshkuj të krijuara për rehati dhe janë zgjedhja e duhur për çdo mashkull që i përmbahet stilit urban të veshjes. Atlete elegante për meshkuj që do t'ju ofrojnë mbështetje maksimale në kryerjen e detyrave tuaja të përditshme. Sholla e mesme EVA ju jep një ndjesi butësie dhe lehtësie. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. I gjithë dizajni i këtyre atleteve moderne nxjerr një elegancë sportive që do të tërheqë vëmendjen. Logoja ELLESSE flet qartë për dashurinë tuaj për këtë markë.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: kamoshi dhe lëkurë
 • Logo ELLESSE
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka ELLESSE
  Masa Masa EU Masa në cm
  42 42
  44 44
  45 45
  41 41
  40 40
  43 43
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ELF231M113-10
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 9%
  7.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ELF231M113-01
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 9%
  7.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ELF231M112-62
  8.000 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  8.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ELF231M112-02
  8.000 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  8.900 LEK
  Ndihmë