në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

ELLESSE Produkte NEW DEVIN
ELLESSE Produkte NEW DEVIN
ELLESSE Produkte NEW DEVIN
ELLESSE Produkte NEW DEVIN
ELLESSE Produkte NEW DEVIN
ELLESSE Produkte NEW DEVIN
ELLESSE Produkte NEW DEVIN
ELLESSE Produkte NEW DEVIN
ELLESSE Produkte NEW DEVIN
ELLESSE Produkte NEW DEVIN
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(EL22M60406-02)
ELLESSE

ELLESSE Produkte NEW DEVIN

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
ELLESSE NEW DEVIN janë atlete për meshkuj, zgjedhja perfekte për përditshmërinë tuaj. Një kombinim i shkëlqyer i kamoshit dhe lëkurës në pjesën e sipërme mbështjell butësisht këmbët tuaja, ndërsa në të njëjtën kohë u jep atyre qëndrueshmëri. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. Logoja ELLESSE anash atleteve tregon qartë se në cilën markë sportive besoni më shumë. Sholla prej gome rrit qëndrueshmërinë e këtyre atleteve për meshkuj dhe siguron kapje të shkëlqyer. Ngjyra e këtyre atleteve ju lejon t'i kombinoni lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës tuaj, kështu që stili juaj elegant sportiv nuk do të vihet në dyshim. Specifikimet: Atlete për meshkuj Përbërja: kamoshi, lëkurë Logo ELLESSE Shollë gome.
Detaje

ELLESSE NEW DEVIN janë atlete për meshkuj, zgjedhja perfekte për përditshmërinë tuaj. Një kombinim i shkëlqyer i kamoshit dhe lëkurës në pjesën e sipërme mbështjell butësisht këmbët tuaja, ndërsa në të njëjtën kohë u jep atyre qëndrueshmëri. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. Logoja ELLESSE anash atleteve tregon qartë se në cilën markë sportive besoni më shumë. Sholla prej gome rrit qëndrueshmërinë e këtyre atleteve për meshkuj dhe siguron kapje të shkëlqyer. Ngjyra e këtyre atleteve ju lejon t'i kombinoni lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës tuaj, kështu që stili juaj elegant sportiv nuk do të vihet në dyshim.
Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Përbërja: kamoshi, lëkurë
 • Logo ELLESSE
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka ELLESSE
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë