në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete MERCUR
CHAMPION Atlete MERCUR
CHAMPION Atlete MERCUR
CHAMPION Atlete MERCUR
CHAMPION Atlete MERCUR
CHAMPION Atlete MERCUR
CHAMPION Atlete MERCUR
CHAMPION Atlete MERCUR
CHAMPION Atlete MERCUR
CHAMPION Atlete MERCUR
Kodi i artikullit:
(S32700-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete MERCUR

Çmimi i mëparshëm
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 37 37 23.5
 • 39 39 24.5
 • 36 36 23
 • 38 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet Champion Mercur për fëmijë kanë një pamje moderne sportive. Bëjini gati fëmijët tuaj për dimër në këtë model të papërshkueshëm nga uji. Me dizajnin dhe zgjedhjen e ngjyrave, këto atlete shkojnë mirë me çdo kombinim të veshjeve. Magjitë e dimrit dhe të vjeshtës mund të zgjasin gjithë ditën me një atlete të rehatshme Champion Mercur që ngroh këmbët e fëmijëve dhe mbështet çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe najloni siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër. Tabani Phylon dhe EVA mbështesin çdo hap tuajin. Specifikimi: Atlete për fëmijë I papërshkueshëm nga uji Pjesa e sipërme: poliuretani, najlon Taban phylon, eva, tpr.
Detaje

Atletet Champion Mercur për fëmijë kanë një pamje moderne sportive. Bëjini gati fëmijët tuaj për dimër në këtë model të papërshkueshëm nga uji. Me dizajnin dhe zgjedhjen e ngjyrave, këto atlete shkojnë mirë me çdo kombinim të veshjeve. Magjitë e dimrit dhe të vjeshtës mund të zgjasin gjithë ditën me një atlete të rehatshme Champion Mercur që ngroh këmbët e fëmijëve dhe mbështet çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe najloni siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër. Tabani Phylon dhe EVA mbështesin çdo hap tuajin.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • I papërshkueshëm nga uji
 • Pjesa e sipërme: poliuretani, najlon
 • Taban phylon, eva, tpr

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Qëllimi Outdoor
  Masa Masa EU Masa në cm
  37 37 23.5
  39 39 24.5
  36 36 23
  38 38 24
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë