CHAMPION Atlete Mercur
CHAMPION Atlete Mercur
CHAMPION Atlete Mercur
CHAMPION Atlete Mercur
CHAMPION Atlete Mercur
CHAMPION Atlete Mercur
CHAMPION Atlete Mercur
CHAMPION Atlete Mercur
CHAMPION Atlete Mercur
CHAMPION Atlete Mercur
Kodi i artikullit: S32700-KK001
CHAMPION

CHAMPION Atlete Mercur

Kodi i artikullit: S32700-KK001
Atletet Champion Mercur për fëmijë kanë një pamje moderne sportive. Bëjini gati fëmijët tuaj për dimër në këtë model të papërshkueshëm nga uji. Me dizajnin dhe zgjedhjen e ngjyrave, këto atlete shkojnë mirë me çdo kombinim të veshjeve. Magjitë e dimrit dhe të vjeshtës mund të zgjasin gjithë ditën me një atlete të rehatshme Champion Mercur që ngroh këmbët e fëmijëve dhe mbështet çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe najloni siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër. Tabani Phylon dhe EVA mbështesin çdo hap tuajin. Specifikimi: Atlete për fëmijë I papërshkueshëm nga uji Pjesa e sipërme: poliuretani, najlon Taban phylon, eva, tpr.

SPORT VISION OUTLET, TANIMË EDHE ONLINE.

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

8.500 LEK
8.500 LEK
4.300 LEK
Shuma e kursyer: 4.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 39
 • 38
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Champion Mercur për fëmijë kanë një pamje moderne sportive. Bëjini gati fëmijët tuaj për dimër në këtë model të papërshkueshëm nga uji. Me dizajnin dhe zgjedhjen e ngjyrave, këto atlete shkojnë mirë me çdo kombinim të veshjeve. Magjitë e dimrit dhe të vjeshtës mund të zgjasin gjithë ditën me një atlete të rehatshme Champion Mercur që ngroh këmbët e fëmijëve dhe mbështet çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe najloni siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër. Tabani Phylon dhe EVA mbështesin çdo hap tuajin.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • I papërshkueshëm nga uji
 • Pjesa e sipërme: poliuretani, najlon
 • Taban phylon, eva, tpr

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Brand CHAMPION
  Qëllimi Outdoor

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32345-GS526
  6.700 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32345-KK001
  6.700 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  CHAMPION Atlete Mercur
  Atlete
  CHAMPION Atlete Mercur