në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte Star Runner 3
Produkte Star Runner 3
Produkte Star Runner 3
Produkte Star Runner 3
Produkte Star Runner 3
Produkte Star Runner 3
Produkte Star Runner 3
Produkte Star Runner 3
Produkte Star Runner 3
Produkte Star Runner 3
Kodi i artikullit:
(DA2777-004)

Produkte Star Runner 3

 • 32
 • 31.5
 • 33
 • 34
 • 29.5
 • 30
 • 35
 • 28
 • 31
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm për të vegjëlit që do të mbështesin këmbët e tyre gjatë gjithë ditës. Vrapimi, kërcimi, ecja, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund ta përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë në një kombinim të rrjetës së ricikluar dhe lëkurë të qëndrueshme në zonën e thembrës. Shtresa e butë mbulon kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe cilësi ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, përfshirë gome të ricikluar Nike Grind. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Tabani i gomës.
Detaje

Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm për të vegjëlit që do të mbështesin këmbët e tyre gjatë gjithë ditës. Vrapimi, kërcimi, ecja, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund ta përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë në një kombinim të rrjetës së ricikluar dhe lëkurë të qëndrueshme në zonën e thembrës. Shtresa e butë mbulon kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe cilësi ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, përfshirë gome të ricikluar Nike Grind.
Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Tabani i gomës

 • Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë