në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UNDER ARMOUR Produkte Lockdown 6
UNDER ARMOUR Produkte Lockdown 6
UNDER ARMOUR Produkte Lockdown 6
UNDER ARMOUR Produkte Lockdown 6
UNDER ARMOUR Produkte Lockdown 6
UNDER ARMOUR Produkte Lockdown 6
UNDER ARMOUR Produkte Lockdown 6
UNDER ARMOUR Produkte Lockdown 6
UNDER ARMOUR Produkte Lockdown 6
UNDER ARMOUR Produkte Lockdown 6
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(3025617-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Produkte Lockdown 6

 • 37.5
 • 36.5
 • 39
 • 38
 • 40
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Under Armour Lockdown 6 janë atlete basketbolli unisex të krijuara për të ofruar besim, mbështetje dhe më shumë kontroll në fushë. Kur lëvizni, këto atlete lëvizin me ju, duke ju dhënë mbështetje fleksibël dhe ajrosje superiore. Pjesa e sipërme prej lëkure me panele rrjetë lejon qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, siguron mbështetje për këmbët dhe i bën atletet të qëndrueshme. Teknologjia EVA e tabanit të mesëm mundëson qëndrueshmëri të lartë. Tabani i qëndrueshëm i gomës i kombinuar me teksturë anatomike siguron stabilitet, fleksibilitet të lartë dhe tërheqje. Përdorni energjinë e çdo hapi në atletet e basketbollit Under Armour Lockdown 6 Unisex. Specifikimet: Atlete unisex Pjesa e sipërme lëkure Shollë gome Teknologji EVA .
Detaje

Under Armour Lockdown 6 janë atlete basketbolli unisex të krijuara për të ofruar besim, mbështetje dhe më shumë kontroll në fushë. Kur lëvizni, këto atlete lëvizin me ju, duke ju dhënë mbështetje fleksibël dhe ajrosje superiore. Pjesa e sipërme prej lëkure me panele rrjetë lejon qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, siguron mbështetje për këmbët dhe i bën atletet të qëndrueshme. Teknologjia EVA e tabanit të mesëm mundëson qëndrueshmëri të lartë. Tabani i qëndrueshëm i gomës i kombinuar me teksturë anatomike siguron stabilitet, fleksibilitet të lartë dhe tërheqje. Përdorni energjinë e çdo hapi në atletet e basketbollit Under Armour Lockdown 6 Unisex.
Specifikimet:

 • Atlete unisex
 • Pjesa e sipërme lëkure
 • Shollë gome
 • Teknologji EVA

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Mosha Adoleshentë
  Marka UNDER ARMOUR
  Gjinia Unisex
  Qëllimi Basketboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 3025617-600
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.900 LEK
  Ndihmë